Innkomne påmeldinger (102)

Denne2 listen viser alle påmeldte, uavhengig av registreringsstatus og betaling. Når alle opplysninger er korrekte og betaling mottatt vises deltageren på startlisten når denne er satt opp (jfr. løpets tilleggsregler).
 
Fører Klubb Bil Klasse
Kartleser Klubb Anmelder
 
Roger Søyland KNA Kongsvinger Ford Fiesta ST 11
Vegard Myrli KNA Kongsvinger Søyland
 
Christian Hobæk NMK Larvik Ford Fiesta R2T 19
Ludvig Lund NMK Larvik Hobæk
 
Trond Arne Berg NMK Konsmo Subaru Impreza 13
Frank Ilebekk Berg
 
Truls Solberg Østfold Motorsport Volvo 242 10
Lars Petter Solberg Østfold Motorsport Solberg
 
Per Brynildsen KNA Varna Golf Gtii 15
Brynildsen
 
Reidar Moland NMK Sandefjord Ford Escort 15
Tormod Schau NMK Sandefjord Moland
 
Daniel Lindfjord NMK Elverum Ford Fiesta R1 20
Lindfjord
 
Daniel Lindfjord NMK Elverum Ford Fiesta R1 20
Lindfjord
 
Torje Vetnes NMK Konsmo Volvo 240 10
Morten Myrvold Vetnes
 
Bernt Olaf Halvorsen NMK Kongsberg Volvo 940 17
Martine J. Halvorsen NMK Kongsberg Halvorsen
 
roy gundersen kak toyota corolla 12
june rysstad kak gundersen
 
Andreas Hvambsahl NMK Kongsberg Volvo 940 10
Jakob Hvambsahl NMK Kongsberg Hvambsahl
 
Andreas Wiik Asker og Bærum Motorsport VW Polo 2
Tormod Kvisler Asker og Bærum Motorsport AS
 
Stian Finsådal NMK Konsmo Volvo 240 10
Martin Finsådal NMK Konsmo Finsådal
 
Kai R. Tønnesland KAK Volvo 10
TBA Tønnesland
 
Jens Hvaal NMK Grenland Ford Fiesta st 20
Gunnhild Hvaal Engh NMK Krabyskogen Hvaal
 
Geir Espeland KNA Grimstad Ford Escort 15
Christina Nygård KNA Grimstad Espeland
 
Kristian Hvambsal NMK Kongsberg Volvo 240 10
Jonas Hvambsal KNA Kongsberg Hvambsal
 
Kristiane Hvaal Engh NMK Krabyskogen Renault Clio Rs 20
Engh
 
Kristian Lauvlid NMK Modum & Sigdal Volvo 242 10
Kaia Dahl NMK Modum & Sigdal Lauvlid
 
Fredrik Magnussen NMK Hønefoss Volvo 242 10
Truls Briskelund NMK Hønefoss Magnussen
 
Jarle Lippert Asker og Bærum motorsport Bmw e36 compact 11
Sylva Høyholm Asker og Bærum motorsport Lippert
 
Marius Solberg Hansen Asker og Bærum Honda civic type r 20
Ronald Haug NMK Hønefoss
 
Per Jan Nepstad KAK Peugeot 206 RC 11
Kjell Landelius KAK Nepstad
 
Tom Vidar Belgen NMK Trøgstad Peugoet 208 R2 5
TBA Belgen
 
Terje Sørensen KAK Ford Sierra Cosworth 10
Jarle Sørensen KAK Sørensen
 
Marius Holtet NMK Modum & Sigdal Volvo 242 10
Jon Raaen NMK Modum & Sigdal Holtet
 
Christian Sagli KNA Kongsvinger Volvo 242 10
Ole martin Sagli Sagli
 
Kim Anders Nyhus KNA Kongsvinger Volvo 240 10
Anders Wangen Kongsvinger
 
Tony Caspersen NMK Aurskog Høland Subaru Impreza 13
kenneth Myhre Caspersen
 
Vegard Moen KNA Varna Ford Escort 15
Preben Moen KNA Varna Moen
 
Amund Lund Reistad NMK M&S Volvo 242 10
Oddmund Westby NMK N&U Lund Reistad
 
Geir Moen KNA Varna Ford Escort mk1 15
August Hoel KNA Varna Moen
 
Maren Engseth NMK Elverum Volvo 240 10
Toril Halbakken NMK Elverum Engseth
 
Marius Bermingrud KNA Eiker Ford Fiesta R2T 5
Thea Turvoll Lien Bermingrud
 
Ole Kristian Stenslet NMK Aurskog-Høland Ford Escort MK1 TC 15
Trine Opsahl NMK Gardermoen Stenslet
 
Thomas Kvam Grenland Motorsport Klubb Mitsubishi Evo 9 13
Stian Johnsen Grenland Motorsport Klubb Kvam
 
Rune Kittelsen KAK Volvo 940 EVO 10
Pål Kittelsen KAK Kittelsen
 
Geir-ingar Mythe NAF Asker og Bærum Subaru impresa 13
Mythe
 
Stig Rune Skjærmoen NMK Elverum Ford Fiesta R2 5
Martin Holmdahl KNA Kongsvinger Skjærmoen
 
Erik Nordahl Asker og Bærum Motorsport Ford Focus 11
Malin Wear Nordahl Asker og Bærum Motorsport Nordahl
 
Tobias Bjerland KAK Volvo 242 17
Reidar Bjerland KAK Bjerland
 
Tom Lund KAK Fiesta ST 7
Lund
 
Jon-Anders Nordby NMK Gardermoen Volvo 240 19
Karl martin Fauskrud Nordby
 
Sivert Fuglestveit NMK Konsmo Volvo 242 10
Peder Sveinall NMK Konsmo Fuglestveit
 
Odd G. Holmesland KAK Volvo 240 17
Hege Holmesland Holmesland
 
Thomas Haagensen NMK Konsmo Volvo 240 19
Nikolai Stien KNA Varna Haagensen
 
Per Arne Enger NMK Nore & Ulvdal Subaru 13
Stein Henning Birkely NMK Hamar Enger
 
Tor Bækkevold KNA Eiker evo 13
Jack Daniel Volden bækkevold
 
Jørgen Leivestad NMK Aurskog Høland Subaru Impreza 13
Sondre Østmoen NMK Aurskog Høland Leivestad
 
Kenneth Johnsrød Asker & Bærum Motorsport Ford Fiesta R5 2
Dyre Erling Fredriksen Asker & Bærum Motorsport Johnsrød
 
Elling Helleberg NMK Kongsberg Volvo 940 10
Odd Aril Midtgard NMK Nore og Uvdal Helleberg
 
Frank Tore Bekkåsen NMK Hadeland Volvo 15
Sigurd Buan Kristiansen NMK Hadeland Bekkåsen
 
Petter Fausko Asker og Bærum Motorsport Opel Kadett GSI 15
Leif Arne Neset Asker & Bærum Motorsport Fausko
 
Ronny Elvelund NMK HAMAR Ford Escort MK2 11
Kjetil Stamstad NMK HAMAR Elvelund
 
Svein Frustøl KAK Ford Fiesta R5 2
Eirik Spilling NMK Konsmo Frustøl
 
Martin Nygård KNA Kongsvinger Subaru STI 13
Tina Jeanette Olsen Nygård
 
Bjørn roger Andersen Sjøgren NMK Nore & Uvdal Mitsubishi evo 4 13
Kent Magne Løvlund Sjøgren
 
Morten Gravermoen NMK Modum & Sigdal Subaru Impreza STI 13
Vilde Lindum Fjulsrud NMK Modum & Sigdal Gravermoen
 
Håkon Sveen Frøslid NMK Fluberg Subaru Impreza STI 13
Jørn Listerud KNA Varna Frøslid
 
Geir Helge Frøslid NMK Fluberg Ford Fiesta R5 2
Øyvind Rødsjø Beckstrøm NMK Gardermoen Frøslid
 
Runar Hodne KAK Volvo 242 10
Jøran T. Eriksen KAK Hodne
 
Kenneth Kristiansen Nmk Asker Subaru wrx sti 13
Helen Lund Nmk asker Kristiansen
 
Roger Rustand KNA Kongsberg Ford Fiesta R5 Mk2 2
Anita Hvambsahl KNA Kongsberg Rustand
 
Ludvig Hunsbedt NMK Kvinesdal Ford Escort RS 1800 15
Gunnar Hunsbedt NMK Kvinesdal Hunsbedt
 
Markus Bakken NMK Modum og Sigdal Citroen C2R2 Max 5
Hedda Turvoll Lien NMK Modum og Sigdal Bakken
 
Roger Johansen NMK Aurskog-Høland Ford Fiesta ST 11
Johansen
 
Aleksander Hamre KNA Kongsberg Volvo 240 17
Endre Dokken KNA Kongsberg Hamre
 
Emil Teigen KNA Kongsberg Volvo 940 17
Knut Teigen KNA Kongsberg Teigen
 
Hans ivar Iversen KAK BMW M3 15
Arild Falander KAK Ivar
 
Valter Chr. Jensen KNA Oslo Ford Escort RS 1800 15
Erik Pedersen NMK Larvik Jensen
 
Jan Mydland Nmk Kvinesdal Mitsubishi 13
Tore Haukali Hansen Nmk Kvinesdal Mydland
 
Trond vidar Solheim Nmk Hadeland Volvo 19
Simen Solheim Nmk Hadeland Solheim
 
Morten Storsveen Kna Varna Renault Twingo R2 5
Merete Storsveen Kna Varna Storsveen
 
Stian Brøderud KNA Kongsvinger Skoda Fabia R5 2
Thea Vestli KNA Kongsvinger Brøderud
 
Lars Martin Stensbøl KNA Kongsvinger Ford Fiesta R5 2
Mads Ola Stensbøl KNA Kongsvinger Stensbøl
 
Svein tore Løvhøiden Kna kongsvinger Opel kadett gsi 11
Msrius Eng
 
Stein Erik Brynildsen NMK Gardermoen Mitsubishi EVO R4 13
Vemund Leivestad NMK Aurskog Høland Brynildsen
 
Anders Grøndal Asker og Bærum Motorsport Ford Fiesta R5 Mk2 2
Marius Fuglerud NMK Drammen Grøndal
 
Frank Tore Larsen NMK Modum & Sigdal VW Polo GTI R5 2
Torstein Eriksen NMK Modum & Sigdal Larsen
 
Petter Sæves Waskaas NMK Grenland Subaru Impreza Sti 13
Henrik Ø. Johannessen NMK Modum og Sigdal Sæves Waskaas
 
Steve Røkland KNA Kongsvinger Peugeot 208 R2 5
Dag Nordstrand NMK Hamar Røkland
 
Kristian Myren KNA Vest Agder Volvo 940 2.5 16v 10
Arnt Myren Kak
 
Jan Fredrik Bonden KAK Volvo 240 17
Emil Vatnedal KAK
 
Vidar Nordbø Kak Volvo 240 15
Nordbø
 
Torbjørn Eidså KAK Volvo 242 10
Tommy Egeli NMK Konsmo Eidså
 
Åge Hansen NMK Gardermoen Mitsubishi EVO VI 13
Marie Hofsløkken Asker & Bærum Motorsport Hansen
 
Svein Petter Silseth Asker & Bærum Motorsport Ford Escort RS 1800 15
Ole Andresen Asker & Bærum Motorsport Silseth
 
Søren Snartemo NMK Konsmo BMW M3 10
Emilie Snartemo NMK Konsmo Snartemo
 
Mats Peder Hvambsahl NMK Kongsberg Volvo 940 evo 10
Merethe Halland NMK Nore og Uvdal Hvambsahl
 
Ole Gunnar Skogli NMK Nore & Uvdal Ford Sierra Cosworth 10
Raymond Braaten NMK Aurskog & Høland skogli
 
Jonas Svendby NMK Gardermoen Nissan Almera Kit Car 11
Monica Sætra NMK Gardermoen Svendby
 
Jarle de Oliveira Granheim NMK Gardermoen Volvo 240 17
Monica Weltzin Pedersen NMK Aurskog Høland Granheim
 
Morten Andre Olsen NMK Egersund Suzuki Ignis Sport 19
Dan Arve Axelsen NMK Egersund Olsen
 
Lars Johan F Strand KAK Bmw e36 m3 10
Jan Gunnar Hulthin KAK Strand
 
Kenneth Trysnes KAK Ford 11
Kjell Olsen NMK Konsmo Trysnes
 
Ola Petter Hovelsrud NMK Fluberg Volvo 240 10
Mats Bergseng NMK Fluberg Hovelsrud
 
Rino Bækkevold NMK Aurskog Høland Volvo 240 17
Stian Kristiansen NMK Aurskog Høland Bækkevold
 
Tor Arnt Hammersmark KAK BMW M3 10
Per Gunnar Aasen KAK hammersmark
 
Morten Karlsen-Haugen NMK Modum og Sigdal Volvo 240 10
Nina Maria Koblinger KNA Eiker Karlsen-Haugen
 
Marius Aasen Asker & Bærum Motorsport Skoda Fabia R5 2
Marlene Engan Aasen Asker & Bærum Motorsport Aasen
 
Trond Sveinsvoll KNA Stavanger Citroën C3 R5 2
Jørgen Nordhagen NMK Hadeland Sveinsvoll
 
 
Antall innkomne påmeldinger: 102

Norsk Motor Klubb - "NMK Rallysystem"